12.11.2018r. o godz. 1200 jury w składzie:
Wytypowało 47 laureatów XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci Specjalnej Troski
„Moja rodzina w kolorach świata”:
I Emilia Musur Farfus lat 8 SOSW ZAMOŚĆ
I Oliwia Torbus lat 8 SOSW NR1 CZĘSTOCHOWA
I Natalia Augustyn lat 5 ZSS BRZEG
II Gabriela Belina lat lat 8 SOSW ZAMOŚĆ
II Adrian Alfutowski lat 10 SOSW NR3 BYDGOSZCZ
II Gracjan Urbański lat 10 SOSW PRUDNIK
III Monika Niemczuk lat 8 SOSW ZAMOŚĆ
III Amelia Łukasiewicz lat 9 SOSW GRODKÓW
Wyróżnienie:
Maja Zygmańska lat 9 SOSW NR3 BYDGOSZCZ
Patrycja Lisiewicz lat 9 SOSW ZAMOŚĆ
Natalia Kosterna lat 9 SOSW PRUDNIK
I Sarah Dubiel lat 14 SOSW LUBLINIEC
I Mateusz Poloczek lat 12 SOSW PRUDNIK
II Anna Bajda lat 14 SOSW NR1 PRZEMYŚL
II Dominik Langner lat 12 SOSW PRUDNIK
III Roksana Brzozowska lat 14 SOSW KLUCZBORK
III Aleksander Moroz lat 12 SOSW PRUDNIK
III Franz Nowakowski lat 11 SOSW PRUDNIK
Wyróżnienie:
Wiktoria Gołebiowska lat 13 SOSW ZAMOŚĆ
Mateusz Harast lat 15 SOSW NR1 CZĘSTOCHOWA
Gabriel Komar 13 lat SOSW KLUCZBORK
Mateusz Reiner lat 13 SOSW LUBLINIEC
Krzysztof Jakwert lat 13 SOSW PRUDNIK
Patryk Langner lat 12 SOSW PRUDNIK
Patryk Nieszwiec lat 14 SOSW DOBRODZIEŃ
I Julia Janota lat 15 SOSW LUBLINIEC
I Weronika Walczak lat 16 SOSW BYDGOSZCZ
II Michael Sawoń lat 17 ZSS KADŁUB
II Bartosz Zych lat 16 ZSZS CZĘSTOCHOWA
III Zofia Duraj la 16 SOSW GRODKÓW
III Marcel Varanzano lat 16 ZSZS CZĘSTOCHOWA
Wyróżnienie:
Marcin Ptaszyńśki lat 16 SOSW KLUCZBORK
Daria Jabłonka lat 16 SOSW LUBLINIEC
Jowita Sosna lat 15 ZSZS CZĘSTOCHOWA
Anna Zagórowska lat 15 SOSW GRODKÓW
I Monika Stawińska lat 20 ZPS NYSA
I Klaudia Hajdecka lat 19 SOSW PRUDNIK
I Bartłomiej Schneider lat 25 ŚDS SOWCZYCE
II Sebastian Gorzołka lat 27 ŚDS SOWCZYCE
II Katrin Panek lat 22 SOSW DOBRODZIEŃ
III Katarzyna Biskup lat 23 ZSS OPOLE
III Damian Krawczyk lat 22 SOSW DOBRODZIEŃ
III Anna Kierat lat 21 ŚDS SOWCZYCE
Wyróżnienie:
Dominika Kalert lat 18 SOSW KLUCZBORK
Magdalena Gach lat 22 SOSW PRUDNIK
Martina Suchy lat 18 SOSW GŁÓGÓWEK
Mateusz Wróblewski lat 22 ZPS PRASZKA
Do wystawy zakwalifikowały się prace następujących osób:
Konrada Czaja lat 19 ZSZS CZĘSTOCHOWA
Marcin Machwicki lat 19 ZSZS CZĘSTOCHOWA
Mateusz Wilk lat 18 ZSZS CZĘSTOCHOWA
Mateusz Zaborski lat 18 ZSZS CZĘSTOCHOWA
Krzysztof Świątoniowski lat ZSZS CZĘSTOCHOWA
Martyna Nowińska lat 16 ZSZS CZĘSTOCHOWA
Piotr Siwak lat 14 ZSS BRZEG
Paweł Siwak lat 14 ZSS BRZEG
Daniel Kozioł lat 14 ZSS BRZEG
Joanna Bułkowska lat 24 ZSS BRZEG
Paulina Bołdys lat 9 SOSW GŁUBCZYCE
Tomasz Pośpiech lat 22 SOSW GŁUBCZYCE
Karolina Kalińska lat 19 ZPS OLEŚNICA
Natalia Jednoróg lat 17 ZPS OLEŚNICA
Żaneta Kuświk lat 21 ZPS OLEŚNICA
Michał Najmrodzki lat 22 ZPS OLEŚNICA
Kamila Krawczykowska lat 20 ZPS OLEŚNICA
Angelika Rawska lat 17 ZSS KADŁUB
Kamil Mochnik lat 16 ZSS KADŁUB
Magdalena Ciężkal lat 13 SOSW ZAMOŚĆ
Maja Zwolan lat 9 SOSW ZAMOŚĆ
Patrycja Poździk lat 9 SOSW ZAMOŚĆ
Nikola Pomian lat 10 SOSW ZAMOŚĆ
Wiktoria Mazurek lat 9 SOSW ZAMOŚĆ
Julia Kukiełka lat 9 SOSW ZAMOŚĆ
Amelia Szylak lat 9 SOSW ZAMOŚĆ
Oliwia Turczyniak lat 7 SOSW ZAMOŚĆ
Patryk Kurasz lat 19 OREW PRZEMYŚL
Barbara Makuch lat 22 OREW PRZEMYŚL
Jakub Chabko lat 16 SOSW NR1 PRZEMYŚL
Igor Kotynia lat 21 SOSW BEŁCHATÓW
Sylwia Kęsa lat 22 SOSW BEŁCHATÓW
Marcin Malewski lat 15 SOSW NR1 CZĘSTOCHOWA
Julia Pryka lat 14 SOSW NR1 CZĘSTOCHOWA
Kinga Filipowska lat 14 SOSW GRODKÓW
Klaudia Korpal lat 16 SOSW GRODKÓW
Joanna Sławęta lat 15 SOSW GRODKÓW
Beata Szremska lat 17 SOSW GRODKÓW
Adam Łukasiewicz lat 15 SOSW GRODKÓW
Daniel Maks lat 16 SOSW LUBLINIEC
Krystyna Gaweł lat 19 SOSW LUBLINIEC
Patryk Partyka lat 11 ZPO LEŚNICA
Fabian Plich lat 11 ZPO LEŚNICA
Katarzyna Toporowska lat 23 SOSW PRUDNIK
Piotr Sadzik lat 21 SOSW PRUDNIK
Franciszek Kuberski lat 21 SOSW USZYCE
Monika Półtorak lat 21 SOSW USZYCE
Karolina Cichoń lat 20 ZPS PRASZKA
Anna Owczarek lat 21 ZPS PRASZKA
Patryk Dziwiński lat 14 SOSW KLUCZBORK
Aleksandra Pawlik lat 18 SOSW KLUCZBORK
Karina Wodara lat 18 SOSW KLUCZBORK
Jakub Wicher lat 20 SOSW KLUCZBORK
Mateusz Kaczmarzyk lat 11 SOSW KLUCZBORK
Agnieszka Kluska latt 15 SOSW DZIAŁOSZYN
Adrian Czaiński lat 18 SOSW DZIAŁOSZYN
Kornelia Nowak lat 10 SOSW DZIAŁOSZYN
Krzysztof Kąkolewski lat 18 SOSW BYDGOSZCZ
Daria Smolińska lat 21 SOSW BYDGOSZCZ
Kinga Niedziela lat 12 SOSW BYDGOSZCZ
Dawid Gruca lat 18 ZPS NYSA
Serdecznie gratulujemy !!!!